Vyšetrenie očným lekárom zadarmo

12.01.2017

Vyšetrenie očným lekárom zadarmo

V našich predajniach Optiky Siloe vám naši oční lekári bezplatne vyšetria zrak.

Výberu nových dioptrických okuliarov predchádza viacero krokov. Tým najpodstatnejším je vyšetrenie zraku. Nechcete predsa nosiť okuliare, ktoré vám nielenže nepomôžu, no ešte aj zhoršia stav videnia, no nie?
 
V kvalitných optikách vám zrak vyšetria na počkanie. My sme túto službu posunuli ešte o stupeň vyššie: nielenže vás vyšetríme na počkanie, vyšetrenie zraku u nás máte ZADARMO. Veríme, že aj týmto prístupom vám spríjemníme čas strávený v niektorej z našich predajní.

Ako prebieha vyšetrenie zraku v Optika Siloe

Ak navštívite niektorú z našich pobočiek a rozhodnete sa pred výberom správnych dioptrických okuliarov absolvovať vyšetrenie zraku v očnej optike, poteší vás, že naň nebudete čakať tak dlho, ako u očného lekára. Lekár totiž musí určiť chyby a ochorenia, zatiaľ čo v optike prebiehajú väčšinou len merania, aby bolo možné presne určiť tie správne dioptrie.
 
V prvom kroku sa porozprávajte s naším špecialistom, ktorý vám bude klásť rôzne otázky. Okrem histórie vašich dioptrií alebo zrakových chýb sa vás spýta aj na životosprávu, záľuby či aktivity. Vďaka tomu bude vedieť presnejšie určiť vhodný typ skiel do vašich nových okuliarov.
 
V prípade, že už máte za sebou nejaký ten rok nosenia okuliarov, je to pre nášho špecialistu dôležitá informácia. Spýta sa vás na to, ako sa vám konkrétne dioptrie nosili, či vás nejakým spôsobom obmedzovali alebo či vám nespôsobovali komplikácie.

Meranie zraku 

Po krátkom rozhovore už prichádza technickejšia časť, v ktorej vám špecialista skontroluje zrak pomocou špeciálnych citlivých prístrojov. Na základe týchto meraní potom získate odporúčanie na najvhodnejšie dioptrie podľa technických výsledkov, ale aj vašich preferencií, ktoré špecialista spoznal vďaka úvodnému rozhovoru.
 
Vyšetrenie zraku ZADARMO v očnej Optika Siloe môžete absolvovať v týchto prevádzkach:

  • OC Central, Bratislava
  • SC Aupark, Bratislava
  • Avion Shopping Park, Bratislava
  • Shopping Palace Bratislava, Bratislava
  • Obchodný dom MY, Bratislava
  • Shopping Park Arkádia, Trnava
  • Tulip Center, Martin
  • OC Madara, Spišská Nová Ves
     

 

neznámy pojem?

pozri slovník pojmov >
 

ZDIELAJ NOVINKU

všetky novinky

nasledovná

Happy Hour

Happy Hour


vyberte si z našej ponuky

SLNEČNÉ OKULIARE

separatorviac info

DIOPTRICKÉ RÁMY

separatorviac info

DIOPTRICKÉ SKLÁ

separatorviac info

KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY

separatorviac info
 
Rýchly kontakt