Optika Siloe


POHODLNÉ DIOPTRICKÉ RÁMY

 

Dioptrické rámy nie sú len „držiakom” vašich sklíčok. Stanú sa súčasťou vášho každodenného imidžu. Preto by ste si ich mali vyberať svedomito a vyskúšať si viacero typov, než sa rozhodnete pre ten správny.

 

V Optika Siloe si môžete vybrať z desiatok modelov rámov na dioptrické okuliare, ktoré budú pasovať nielen k typu vašej tváre, ale zároveň sa v nich budete cítiť pohodlne.

 

So starostlivosťou o našich zákazníkov to myslíme vážne, preto sa môžete tešiť aj na skvelé výhody. Napríklad príspevok v hodnote 10 € na nové dioptrické rámy alebo sklá.

 

Ako si vybrať dioptrické rámy podľa typu vašej tváre? Na to nájdete odpoveď v našom blogu “Ako si vybrať okuliare podľa typu tváre”. Najistejšie však bude, ak prídete priamo do niektorej z pobočiek Optika Siloe a necháte si poradiť od našich skúsených kolegov.

 

Optika Siloe sa nachádza v týchto mestách:

 

 

 

Výber vhodných dioptrických rámov sa však netýka len toho, či nepokazia váš imidž. Zložiť si okuliare z očí a byť celý dotlačený nie je nič príjemné. Naši kolegovia vám poradia aj v tom, či sú vami preferované dioptrické rámy vhodné na športovanie alebo celodenné sedenie pri počítači.

 

Tešíme sa na vašu návštevu. Veríme, že budete spokojní, pretože vo všetkých pobočkách Optika Siloe máte:Káva a koláčik zadarmo

Koláčik a kávička
k hodinovému zábrusu

ZADARMO


Očné vyšetrenie

Očné vyšetrenie
v ktorejkoľvek predajni

ZADARMO


Okuliare do 1 hodiny

U nás máte okuliare
hotové už do

1 HODINY


Príspevok na okuliare

Garantujeme príspevok
na okuliare

AŽ DO VÝŠKY 10€

 

neznámy pojem?

pozri slovník pojmov >
 
 
Rýchly kontakt