Kontaktné šošovky

 

Ide to aj bez okuliarov


V ponuke kontaktných šošoviek sme stavili na britské skúsenosti a japonské technológie renomovanej značky ClearLab. Podľa toho, čo vám vyhovuje viac, si môžete vybrať z niekoľkých druhov špičkových jednodňových alebo mesačných kontaktných šošoviek.

 Prehľad kontaktných šošoviek ClearLab:Clear1-day

JednodňovéClear55, Clear55A

Dlhodobé - PremiumClear58

Dlhodobé - PremiumClear All-day

Dlhodobé - Superior

 Navštívte naše predajne, radi vám poradíme, ktoré šošovky budú pre vás ideálne a podrobne vás oboznámime so starostlivosťou o ne.
Certifikáty ClearLab: ISO9001:2000, Directive 93/42/EEC Annex II (CE0120) Annex II (excluding section 4), ISO13485:2003Spoľahnite sa na komplexný servisK správnemu používaniu kontaktných šošoviek patrí aj starostlivosť po ich vybratí z oka. Ponúkame vám špičkové roztoky renomovanej fínskej značky Piiloset. Vďaka unikátnej technológii biologicky nezávadného čistiaceho prostriedku posilňujú roztoky Piiloset dezinfekciu po každodennom používaní tým, že jemne odstraňujú bielkoviny a tuky z povrchu šošoviek. Produkty Piiloset nie sú testované na zvieratách.

 

BioSoak

120 ml štartér

cestovné balenie aj s púzdierkom na konatktné šošovky


250 ml


360 ml


BioTwin - NOVINKA


60 ml štartér

cestovné balenie aj s púzdierkom na konatktné šošovky


360 ml

 


Novinka BioTwin

Prípravok Piiloset BioTwin® je viacúčelový roztok pre starostlivosť, čistenie dezinfekciu, uloženie, preplachovanie a zvlhčovanie predovšetkým silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek, ako aj pre všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Inovatívna látka s dvojitým účinkom Twin-EdaXyl® zvlhčuje povrch kontaktných šošoviek a pri každodennom používaní odstráni nečistoty z povrchu šošovky. Biotechnicky vyrábaná kyselina hyaluronová zvlhčuje kontaktné šošovky aj oči. Prípravok Piiloset BioTwin® sa vyrába vo Fínsku a je vyvinutý v spolupráci s Fínskou asociáciou pre alergiu a astmu.

 


Očné vyšetrenie

Očné vyšetrenie
v ktorejkoľvek predajni

ZADARMO


Získajte zákaznícku kartu

Získajte zákaznícku
kartu a okamžité zľavy

10% / 20% / 30%

 
 
 
Rýchly kontakt